PLANDEP

Plandeki samochodowe


PLAN-DEP tworzy plandeki samochodowe, do naczep czy plandeki kurtynowe. Wszystkie nasze projekty są wykonane z najwyższą starannością. Produkcja plandek to nasza pasja, dlatego solidnie i szybko realizujemy zlecenia powierzone nam przez klientów. Wiemy, że w transporcie ważny jest czas, dlatego zawsze dotrzymujemy wyznaczonych terminów, a datę realizacji zamówienia podajemy po szczegółowym zapoznaniu się z projektem zgodnym z wymaganiami klienta. 

U nas zamówisz różnego typu plandeki na samochody, które skutecznie ochronią Twój pojazd przed przypadkowymi zarysowaniami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wykonujemy plandeki samochodowe na wymiar, tak, byś mógł bez przeszkód zabezpieczyć swoje auto. Jeśli nie masz garażu lub jesteś na wyjeździe, plandeka do przykrycia samochodu to bardzo przydatna rzecz. Wyposażona w funkcje termo- i hydroizolacyjną pozwoli Ci zaoszczędzić czas - nie będziesz musiał odśnieżać auta ani marznąć podczas odmrażania szyb. Wystarczy, że położysz plandekę na przednią szybę samochodu, a niekorzystne warunki atmosferyczne nie będą sprawiać Ci już problemu. 

Trwałe plandeki samochodowe od PLAN-DEP

W PLAN-DEP produkujemy zarówno plandeki do przyczepek samochodowych, jak i te do samochodów osobowych. Wykonane z trwałych, odpornych na ścieranie materiałów to solidny wybór na lata. Plandeka na przyczepkę samochodową pozwala skutecznie zabezpieczyć przewożone materiały, dodatkowo chroniąc je przed niespodziewanymi opadami deszczu lub śniegu. Nieprzemakalny materiał powleczony warstwą PCV sprawdzi się w wielu sytuacjach. Możesz wybrać dowolny kolor plandeki, a także zaprojektować nadruk, jeśli chcesz umieścić na niej dodatkową reklamę. 

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zrealizować setki oryginalnych projektów. Solidność wykonania oraz terminowość prac to nasze priorytety działania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz trwałe plandeki samochodowe od PLAN-DEP!
© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square