Plandeki samochodowe

Plandep » Plandeki samochodowe
PLAN-DEP tworzy plandeki samochodowe, do naczep czy plandeki kurtynowe. Wszystkie nasze projekty są wykonane z najwyższą starannością. Produkcja plandek to nasza pasja, dlatego solidnie i szybko realizujemy zlecenia powierzone nam przez klientów. W naszej ofercie znajdziesz plandeki najwyższej jakości!

Plandeki samochodowe — niezawodna ochrona w każdej sytuacji

U nas zamówisz różnego typu plandeki na samochody, które skutecznie ochronią Twój pojazd przed przypadkowymi zarysowaniami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wykonujemy plandeki samochodowe na wymiar, tak, byś mógł bez przeszkód zabezpieczyć swoje auto. Możesz wykorzystać je zarówno jako tradycyjną osłonę naczepy, jak i dodatkową ochronę przewożonych pojazdem rzeczy.

Plandeka do przykrycia samochodu będzie przydatna również wtedy, gdy nie masz garażu, lub nie możesz korzystać z niego podczas wyjazdów. Doskonale zabezpieczy Twoje auto także w trakcie podróży, zwłaszcza jeśli wieziesz towar, którego nie można uszkodzić.

Plandeka na przednią szybę samochodu wyposażona w funkcje termo i hydroizolacyjną pozwoli Ci z kolei zaoszczędzić czas, zwłaszcza zimą. Dzięki niej nie będziesz musiał więcej odśnieżać auta ani marznąć podczas odmrażania szyb. Wystarczy, że położysz ją w wyznaczonym miejscu, a niekorzystne warunki atmosferyczne nie będą sprawiać Ci już problemu.
Zapraszamy do kontaktu!

Trwałe plandeki samochodowe od PLAN-DEP

W PLAN-DEP produkujemy między innymi plandeki do naczep, wywrotek, przyczep, czy plandeki do samochodów osobowych. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie są wykonane z trwałych, odpornych na ścieranie materiałów, w związku z czym stanowią solidny wybór na lata. Najwyższa jakość idąca w parze z długoletnim doświadczeniem pozwala nam tworzyć plandeki dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, o czym świadczy stale powiększające się grono zadowolonych kierowców.

Nasz asortyment ma szerokie zastosowanie. Plandeka na przyczepkę samochodową lub naczepę pozwala przede wszystkim skutecznie zabezpieczyć przewożone rzeczy, dodatkowo chroniąc je przed niespodziewanymi opadami deszczu lub śniegu. Nieprzemakalny materiał powleczony warstwą PCV sprawdzi się w wielu sytuacjach, nawet tych ekstremalnych. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu pojazdu nie będziesz musiał dłużej martwić się o jego uszkodzenie czy zniszczenie.

Zarówno plandeki do przyczepek samochodowych jak i te wykorzystywane w naczepach mogą szybciej niszczyć się w najbardziej newralgicznych miejscach, szczególnie jeśli intensywnie je eksploatujemy. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie wzmocnienie materiału tam, gdzie zużywa się on najmocniej. Pamiętamy o tym, tworząc nasze plandeki, dlatego jeśli jest to konieczne, wykorzystujemy dodatkowe warstwy materiału.

Jeśli zależy Ci na zwiększonej ochronie pojazdu, wybierz plandekę antywłamaniową, która posiada wyjątkowe wzmocnienie w postaci wtopionej w materiał stalowej siatki. Wykonujemy także plandeki zabezpieczone sygnałem alarmowym oraz plandeki z zamknięciem celnym.

Możesz również wybrać dowolny kolor plandeki, a także zaprojektować nadruk, jeśli chcesz umieścić na niej dodatkową reklamę. Dzięki temu Twój samochód stanie się widoczny, a logo Twojej firmy na pewno nie pozostanie niezauważone.

Jakość i doświadczenie

Wybierając nasze plandeki, zyskujesz gwarancję jakości i szybkiej finalizacji powierzonego nam zlecenia. Wiemy, że w transporcie ważny jest czas, dlatego zawsze dotrzymujemy wyznaczonych terminów, a datę realizacji zamówienia podajemy po szczegółowym zapoznaniu się z projektem zgodnym z wymaganiami klienta.

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zrealizować setki oryginalnych projektów. Jeśli Twoja naczepa z upływem czasu straciła dobry wygląd i nie spełnia już swojej funkcji ochronnej, przywrócimy jej dawną świetność. Jeżeli uległa wypadkowi – nasze plandeki umożliwią jej ponowne użytkowanie. Wszystkie zlecenia realizujemy z dbałością o szczegóły, wykorzystując do tego materiały najwyższej jakości. Solidność wykonania oraz terminowość prac to nasze priorytety działania. W swoim asortymencie posiadamy plandeki o szerokim zastosowaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz trwałe plandeki od PLAN-DEP!
Sprawdź ofertę!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square