Plandeki PCV

Plandeki PCV to bardzo popularne produkty, które cieszą się szerokim zastosowaniem w różnych branżach przemysłu. Dostępne w naszym sklepie plandeki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów plandekowych PCV. Ponadto są niezwykle wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W związku z tym mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele zastosowań mają te produkty!

Wytrzymałe plandeki PCV od PLAN-DEP

PLAN-DEP to profesjonalny producent plandek PCV – tworzymy solidne plandeki zgodnie z wymaganiami Klientów. Oferujemy plandeki PCV na wymiar – ich szerokość i grubość dostosowujemy do tego, gdzie będą używane. Jeśli interesuje Cię plandeka PCV na metry, w PLAN-DEP możesz dokonać zakupu w dowolnej ilości. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w tej sprawie i podasz liczbę metrów zamawianej plandeki. W naszej ofercie znajdują się plandeki od 550 do 900 g/m². Wśród naszych realizacji są zarówno plandeki PCV przezroczyste, jak i te w wielu wyrazistych kolorach. Jeśli jest taka potrzeba, mamy również opcję wykonania nadruku na plandekach. Wybierz odpowiednią grafikę, którą chcesz umieścić na swojej plandece i przekaż ją nam. Nasi specjaliści zadbają o to, by stworzyć wyraźny i estetyczny nadruk, który będzie zdobił powierzchnię materiału plandekowego.

Jakie zalety mają plandeki PCV?

Zastanawiasz się, czy warto kupić plandekę PCV? Oczywiscie! PCV plandeka ma wiele zalet. W związku z tym ma szerokie zastosowanie. Materiał plandekowy PCV, z którego wykonana jest plandeka, jest odporny na uszkodzenia oraz szkodliwe warunki atmosferyczne. Dzięki temu, że cechuje się bardzo dużą wytrzymałością, produkt ten sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w ostrym słońcu, jak i podczas ulewnego deszczu. Możesz je z powodzeniem wykorzystać zarówno jako osłonę do przyczepy, jak i nawet tymczasowy dach podczas budowy czy remontu.

Plandeki PCV są wodoodporne, co oznacza, że woda spływa z tkaniny nie narażając na zamoczenie chronionego sprzętu. Dodatkowo materiał na plandeki PCV jest powleczony specjalnymi filtrami, które chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dzięki temu plandeki nie odkształcają się ani nie blakną pod wpływem silnego działania słońca. Poza tym cechują się elastycznością. Wynika to nie z rozciągliwości, a z giętkości. Pozwala to na formowanie różnych kształtów oraz szycia.

Niezwykle istotną zaletą, którą należy brać pod uwagę podczas zakupu jest łatwość w czyszczeniu. Gładka powierzchnia plandeki sprawia, że bez problemu usuniesz z niej niewielkie zabrudzenia takie jak kurz, błoto czy też tłuszcz.

Plandeki PCV – wiele zastosowań

 

Plandeki PCV najczęściej kojarzą się z osłoną towarów przewożonych w samochodach ciężarowych lub przyczepach, a także z zastosowaniem w budownictwie czy remontach. Ale to nie wszystko! Zastanawiasz się, gdzie jeszcze możesz wykorzystać plandekę? Jeśli marzysz o ładnej, a jednocześnie praktycznej i funkcjonalnej altance, plandeka PCV biała do altany do idealne rozwiązanie. Jej klasyczny i uniwersalny kolor oraz wytrzymałość sprawiają, że świetnie się sprawdzi do tego celu.

 

Plandeka PCV producent z doświadczeniem

 

Produkcja plandek wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn oraz wiedzy, która pozwala stworzyć produkty dobrej jakości, które spełnią wymagania Klientów. W PLAN-DEP od lat specjalizujemy się w produkcji i naprawie plandek. Jako producent plandek gwarantujemy, że Twoje zamówienie będzie wykonane z najwyższą starannością. Wybierając nas masz pewność, że gotowe plandeki zostaną dostarczone pod wskazany adres w najkrótszym możliwym czasie.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square