PLANDEP

Plandeki PCV

Plandeki PCV to bardzo popularne produkty, które cieszą się szerokim zastosowaniem w różnych branżach przemysłu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów plandekowych PCV są niezwykle wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przekonaj się, jak wiele zastosowań mają te produkty!

Wytrzymałe plandeki PCV od PLAN-DEP

PLAN-DEP to profesjonalny producent plandek PCV – tworzymy solidne plandeki zgodnie z wymaganiami Klientów. Oferujemy plandeki PCV na wymiar – ich szerokość i grubość dostosowujemy do tego, gdzie będą używane. W naszej ofercie znajdują się plandeki od 550 do 900 g/m². Wśród naszych realizacji są zarówno plandeki PCV przezroczyste, jak i te w wielu wyrazistych kolorach. Jeśli jest taka potrzeba, mamy również opcję wykonania nadruku na plandekach. Wybierz odpowiednią grafikę, którą chcesz umieścić na swojej plandece i przekaż ją nam. Nasi specjaliści zadbają o to, by stworzyć wyraźny i estetyczny nadruk, który będzie zdobił powierzchnię materiału plandekowego.

Jakie zalety mają plandeki PCV?

Materiał PCV, z którego wykonana jest plandeka, jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu produkt ten sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w ostrym słońcu, jak i podczas ulewnego deszczu.

Plandeki PCV są wodoodporne, a także powleczone specjalnymi filtrami, które chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dzięki temu plandeki nie odkształcają się ani nie blakną pod wpływem silnego działania słońca.

Produkcja plandek wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn oraz wiedzy, która pozwala stworzyć produkty dobrej jakości, które spełnią wymagania Klientów. W PLAN-DEP od lat specjalizujemy się w produkcji i naprawie plandek. Wybierając nas masz pewność, że Twoje zamówienie będzie wykonane z najwyższą starannością, a gotowe plandeki zostaną dostarczone pod wskazany adres w najkrótszym możliwym czasie.

Produkujemy:

  • plandeki do naczep,
  • plandeki na hale namiotowe,
  • plandeki PCV na taras,
  • plandeki PCV do altany,
  • plandeki samochodowe

i wiele innych rodzajów. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square