Plandeki niepalne

 

Plandeki trudnopalne to jedne z produktów, jakie oferuje firma PLAN-DEP. Są wykonane z materiału plandekowego PCV o gramaturze 650 g/m² oraz wzmocnione dodatkowo substancją, która odpowiada za zatrzymanie spalania plandeki w razie zapłonu. Plandeki FR stosowane są zwykle w miejscach, gdzie występuje większe ryzyko pożaru lub wybuchu, a więc są bardzo przydatne w wielu branżach przemysłu. Sprawdź, jakie plandeki niepalne oferuje PLAN-DEP!

 

Plandeki trudnopalne i ich właściwości

 

Warto wiedzieć, że plandeki trudnozapalne, znane również jako plandeki samogasnące, to produkty o bardzo dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Posiadają wszystkie właściwości, jakimi charakteryzują się zwykłe plandeki, czyli są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, nie odbarwiają się pod wpływem promieniowania UV, a także mogą mieć konkretny wymiar wskazany przez Klienta. To, co wyróżnia plandeki samogasnące to fakt, że są one dużo bardziej odporne na ogień. Nawet w przypadku, gdy taka plandeka się zapali, szybko zgaśnie, nie powodując rozprzestrzeniania się ognia.

 

Nasze plandeki niepalne z atestem B, który zaświadcza o ich trudnopalności, to doskonały wybór do wielu hal produkcyjnych czy magazynów. Sprawdzą się jako plandeki spawalnicze, plandeki wykorzystywane w kopalniach oraz ślusarniach, a także innych miejscach, które są określone w przepisach BHP.

 

Zamów plandeki niepalne od PLAN-DEP

 

W PLAN-DEP produkcja plandek tego typu odbywa się na bieżąco, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że trafi ona do Ciebie w krótkim czasie. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia koloru i wielkości plandeki trudnopalnej, a my zajmiemy się resztą prac.

Oprócz plandek samogasnących, oferujemy także inne rodzaje produktów, jak:

  • plandeki do naczep,
  • plandeki kontenerowe,
  • plandeki na altany,
  • plandeki na hale namiotowe,
  • plandeki kurtynowe,

i wiele więcej ciekawych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z oferty PLAN-DEP!

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square