Plandeki namiotowe

Plandep » Plandeki namiotowe
 
 
Planujesz postawić większą halę produkcyjną lub magazyn i nie wiesz, czym je zabezpieczyć? Wybierz plandeki namiotowe – to rozwiązanie, które cieszy się dużym uznaniem wśród osób, które z niego skorzystały. Łatwe w montażu, odporne na warunki atmosferyczne, a przy tym mają możliwość personalizacji – możesz wybrać dowolny kolor i grafikę, jaka ozdobi plandeki na hale namiotowe. Przekonaj się, jak wiele zalet ma taka plandeka na hale. 
 

Wytrzymałe plandeki namiotowe od PLAN-DEP

 

W PLAN-DEP produkcja plandek to nasza pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wybierz namioty plandekowe dopasowane do Twoich wymagań, a my w krótkim czasie zrealizujemy Twoje zamówienie. Przez ponad 25 lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu nasze realizacje są dopracowane w każdym calu. Jako producent plandek namiotowych, do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam tworzyć plandeki namiotowe najwyższej jakości. 

Materiał PCV, jaki wykorzystujemy do produkcji plandek na hale to wysokiej jakości tworzywo, które jest odporne na warunki atmosferyczne oraz przetarcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Stosujemy różne systemy naciągu i rodzaje zamknięcia, by jak najlepiej dopasować rodzaj plandeki do Twoich wymagań.

Produkujemy plandeki namiotowe na wymiar, dzięki czemu masz pewność, że zamówienie jest realizowane specjalnie dla Ciebie. Podaj nam dokładne wymiary obiektu, który chcesz pokryć plandeką oraz określ jej kolor i grafikę, jaka ma się na niej znaleźć, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy, że w krótkim czasie Twoja hala z plandeki będzie skończona, a Ty będziesz mógł ją wykorzystać zgodnie z jej przeznaczeniem. 

Zastanawiasz się, ile kosztuje plandeka na hale namiotowe? Jej cena ustalana jest na bieżąco, podczas składania zamówienia. Wszystko zależy od rodzaju i wielkości plandeki, a także sposobu jej mocowania i innych składowych. Kontaktując się z nami unikniesz ukrytych kosztów, a nasi pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące zarówno kwestii finansowych, jak i technicznych. 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Namioty plandekowe i inne realizacje

Szycie plandek namiotowych to nie jedyne usługi, które oferujemy. W PLAN-DEP zajmujemy się także produkcją innych elementów, takich jak:
© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square