PLANDEP

Plandeki na altany


Plandeki na altany to świetne rozwiązanie, by osłonić się przed wiatrem czy chłodem niezależnie od pory roku. Produkowane przez nas plandeki są wielosezonowe, a więc można używać ich zarówno latem, jak i zimą. Trwałe i wytrzymałe materiały, z jakich wykonywane są plandeki na altanki ogrodowe to gwarancja solidnej osłony na lata. Przekonaj się, jak wiele zalet mają plandeki od PLAN-DEP!.

Solidne i funkcjonalne plandeki na altany

Nasze plandeki na altany ogrodowe produkowane są z wysokiej jakości materiałów PCV, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a przy tym mają bardzo estetyczny wygląd. Dzięki temu z łatwością połączysz ich funkcjonalność ze stylem, w jakim została wykonana Twoja altana. 

Plandeki do altan na wymiar z łatwością dopasujesz do wielkości Twojej konstrukcji. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz dokładne wymiary, a my w krótkim czasie wykonamy solidną plandekę, która będzie idealnie pasowała do rozmiarów ścian altanki. Wzmocnione brzegi plandeki na wymiar do altany, wyposażone w oczka z metalowymi okuciami, pozwalają na łatwy montaż. Intuicyjny sposób łączenia sprawia, że jesteś w stanie zrobić to samodzielnie. Na końcach osłony zwykle znajdują się specjalne rękawy lub dodatkowe otwory, które umożliwiają odpowiednie dociążenie zasłon, dzięki czemu będą one bardziej stabilne. Kolejną zaletą jest to, że w razie potrzeby możesz zwinąć materiał, by wpuścić do środka nieco świeżego powietrza. Ponadto, nasze plandeki przeźroczyste do altany łatwo jest utrzymać w czystości. Wystarczy, że przemyjesz je wodą, a cały kurz i brud zniknie z powierzchni plandeki. 

Plandeki do altan na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb

Plandeki na dach i ściany altanki to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wykonane z trwałych materiałów pełnią wiele funkcji. Chronią od wiatru i deszczu, a także są odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu osłonią Cię również przed mocnym słońcem

Za każdym razem produkcja plandek przebiega zgodnie z wymaganiami Klientów. Dzięki temu jest możliwość personalizacji zlecenia - możesz wybrać dowolny kolor lub nadruk na swojej plandece, a my dołożymy wszelkich starań, by efekt końcowy był dla Ciebie zadowalający. W celu omówienia szczegółów dotyczących realizacji zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
.
© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square