Plandeki Kurtynowe

Plandep » Plandeki KurtynowePlandeki kurtynowe to praktyczne rozwiązania, które mogą pełnić wiele funkcji. Wykonane są z trwałych materiałów pokrytych warstwą PCV, dzięki czemu nie przepuszczają wody ani powietrza. Tego typu kurtyny plandekowe wykorzystywane są m.in. jako ścianki do zamknięcia dużych powierzchni czy elastyczne przegrody do pomieszczeń - odporne na działanie warunków atmosferycznych skutecznie zatrzymują ciepło, Mogą służyć również jako osłony maszyn, chroniąc je przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Zaprojektuj plandeki kurtynowe według własnych upodobańPLAN-DEP to solidny i doświadczony producent plandek. Tworzymy trwałe plandeki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli jest taka potrzeba, dodatkowo wzmacniamy kurtyny plandekowe za pomocą siatki antywłamaniowej, która stanowi skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Wiemy, że dla naszych klientów ważny jest czas realizacji, dlatego po ustaleniu wszystkich szczegółów określamy najszybszy możliwy termin wykonania plandeki zgodnej z podanymi wymaganiami.
Zapraszamy do kontaktu!


Każda kurtyna plandekowa wyposażona jest w rolki i klamry różnego typu, które umożliwiają szybkie otwarcie i zamknięcie całej zasłoniętej powierzchni. Plandeka typu firana montowana na naczepach samochodowych umożliwia w wygodny sposób załadować i rozładować towar, a także zabezpieczyć go podczas transportu. Ergonomiczny system działania pozwala znacznie skrócić czas pracy, a to jeden z kluczowych elementów, na których zależy każdemu dostawcy.

U nas produkcja plandek odbywa się zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Klienci mogą dowolnie wybrać kolor plandeki oraz projekt nadruku, jaki ma się na niej znaleźć. Dokładamy wszelkich starań, by nasze plandeki kurtynowe spełniały oczekiwania wszystkich klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w realizacji rozmaitych projektów.

W PLAN-DEP zamówisz zarówno kurtynę do zabudowy, jak i plandekę - firanę. Oprócz produkcji, zajmujemy się także naprawą plandek samochodowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z doradcami, w celu ustalenia szczegółów zlecenia.
Sprawdź ofertę!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square