PLANDEP

Plandeki kotarowe

Szukasz wysokiej jakości kotar przemysłowych? W takim razie koniecznie sprawdź nasze plandeki kotarowe. Wyróżniają się one trwałością, która pozwala na ich użytkowanie przez naprawdę długi czas!

Kotary z plandeki - zastosowanie

Dostępne w naszym sklepie internetowym plandeki przesuwne pozwalają przede wszystkim na skuteczne przedzielenie przestrzeni w jakimś magazynie bądź też na hali produkcyjnej. Plandeki pcv sprawdzą się również jako kotary do myjni samochodowych oraz carspa; z powodzeniem można ich używać również w spawalniach czy też magazynach zewnętrznych. Kotary plandekowe mogą również służyć jako drzwi do hal produkcyjnych bądź też budynków gospodarskich.

Z uwagi na specyficzną budowę takich kotar, można je łatwo przesuwać. Sama kurtyna może być stworzona na wymiar - o jej finalnym wyglądzie decyduje zatem sam klient. Montaż gotowej już plandeki kurtynowej nie stanowi większego problemu, zatem każdy zainteresowany może dokonać tego samodzielnie.

Kotary plandekowe - nasza oferta

Produkcja plandek w naszej firmie opiera się głównie o korzystanie z najtrwalszych materiałów. Proponujemy klientom kotary trudnopalne i plandeki przemysłowe, które doskonale spełniają swoje funkcje. Plandeki kotarowe wyróżniają się ogromną wręcz trwałością - niestraszne im żadne niekorzystne warunki atmosferyczne bądź inne zagrożenia. Dostępne w naszym sklepie internetowym plandeki przemysłowe posiadają wystawiony przez instytut techniki budowlanej certyfikat, który potwierdza ich najwyższą jakość. Zainteresowani mogą wybrać nie tylko najbardziej odpowiednią gramaturę takich produktów; do dyspozycji klienta jest również wiele wariantów kolorystycznych takich kotar. Istnieje również możliwość wgrzania okien - wszystko zależy od indywidualnej potrzeby każdego klienta.

Zobacz również:

kurtyny plandekowe

plandeki samochodowe

plandeki na altany

plandeki na dachy

plandeki do naczep

plandeki namiotowe

plandeki okryciowe

plandeki rolnicze

plandeki na wywrotki

plandeki z nadrukiem

naprawa plandek

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square