PLANDEP

Plandeki na wywrotki

Plandeki do wywrotek to przydatna rzecz podczas transportu produktów sypkich czy asfaltu. Dobrze zabezpieczają całą powierzchnię, gdzie przewożony jest dany materiał, chroniąc jednocześnie przed jego rozsypaniem.

Plandeka do naczepy wywrotki wyposażona jest w specjalny system mocowania, jak np. oczka i lina służąca do podtrzymania całości konstrukcji. W PLAN-DEP oferujemy różne rodzaje takiego asortymentu. Może być to np. plandeka zwijana na wywrotkę, którą łatwo podnieść w celu opróżnienia naczepy. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza pracę oraz jest wygodne w użytkowaniu. 

Solidne plandeki do wywrotek

W PLAN-DEP do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, by jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie wyprodukować plandeki w określonym rozmiarze i kolorze, by pasowały do pozostałej identyfikacji wizualnej, jaką posługują się firmy czy prywatni przedsiębiorcy korzystający z naszych usług. Stosujemy materiały, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą spełniać one swoje zadanie przez wiele lat. 

Nasze plandeki na wywrotki mają gramaturę od 650 g/m² do 900 g/m², dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować grubość materiału do wymagań Klienta. Koszt plandeki na wywrotkę jest zależny od kilku czynników, jakimi są między innymi grubość materiału, rodzaj zamknięcia, wielkość plandeki, a także indywidualne ustalenia w kwestii dodatkowych nadruków i rozwiązań, jakie możemy zastosować podczas produkcji plandeki do wywrotek. 

Produkcja plandek to nasza pasja, którą realizujemy nieprzerwanie od 1995 roku. Zaufało nam już setki zadowolonych Klientów. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zamówień, dlatego nasze produkty wysyłamy do Klientów w najkrótszym możliwym czasie, od razu po wykonaniu zlecenia. Gwarantujemy, że nasze trwałe plandeki do wywrotek to opłacalna inwestycja na lata!

Zobacz również:

kurtyny plandekowe

plandeki samochodowe

plandeki na altany

plandeki na dachy

plandeki kotarowe

plandeki namiotowe

plandeki okryciowe

plandeki rolnicze

plandeki do naczep

plandeki z nadrukiem

naprawa plandek

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square