Plandeki na wywrotki

Plandeki do wywrotek to przydatna rzecz podczas transportu produktów sypkich lub asfaltu. Dobrze zabezpieczają całą powierzchnię, gdzie przewożony jest dany materiał, chroniąc jednocześnie przed jego rozsypaniem i czynnikami atmosferycznymi. Jeśli zamierzasz przewozić gruz lub inne sypkie produkty, sprawdź naszą ofertę. Nasze plandeki na wywrotki z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

 

Solidne plandeki do wywrotek

Zastanawiasz się, czy będziesz w stanie tak zamontować plandekę, aby stanowiła odpowiednie zabezpieczenie podczas transportu produktów sypkich? Oczywiście! Nie musisz się obawiać. Plandeka do naczepy wywrotki wyposażona jest w specjalny system mocowania, jak np. oczka i lina służąca do podtrzymania całości konstrukcji. W związku z tym jako producent gwarantujemy bezpieczeństwo przewozu. W PLAN-DEP oferujemy różnego rodzaju asortyment plandek do wywrotek. Może być to np. plandeka zwijana na wywrotkę, którą łatwo podnieść w celu opróżnienia naczepy. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza pracę oraz jest wygodne w użytkowaniu.

W PLAN-DEP staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Potrzebujesz plandeki do wywrotki w określonym wymiarach? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie wyprodukować plandeki w określonym rozmiarze i kolorze. Dzięki temu będą pasowały do pozostałej identyfikacji wizualnej, jaką posługują się firmy czy prywatni przedsiębiorcy korzystający z naszych usług.

Plandeki do wywrotek muszą być wytrzymałe. Dlatego też stosujemy materiały, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, słońce. Nasze plandeki na wywrotki mają gramaturę od 650 g/m² do 900 g/m², dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować grubość materiału do wymagań Klienta. Z powodzeniem możesz stosować nasze plandeki bez względu na porę roku czy też pogodę, ponieważ są odporne zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Decydując się na nasze produkty, masz gwarancję, że będą spełniać one swoje zadanie przez wiele lat.

 

Plandeka na wywrotkę — cena

Koszt plandeki na wywrotkę jest zależny od kilku czynników. Są to między innymi: grubość materiału, rodzaj zamknięcia, wielkość plandeki, a także indywidualne ustalenia w kwestii dodatkowych nadruków i rozwiązań, jakie możemy zastosować podczas produkcji plandeki do wywrotek. Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły.

Produkcja plandek to nasza pasja, którą realizujemy nieprzerwanie od 1995 roku. Zaufało nam już setki zadowolonych Klientów. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zamówień, dlatego nasze produkty wysyłamy do Klientów w najkrótszym możliwym czasie, od razu po wykonaniu zlecenia. Gwarantujemy, że nasze trwałe plandeki do wywrotek to opłacalna inwestycja na lata!

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square