Naprawa i wymiana plandekPotrzebujesz pomocy w naprawie swojej plandeki? Klejenie i łatanie plandek to nasza specjalność! W PLAN-DEP łatwo i szybko naprawimy Twoją plandekę PCV, by mogła Ci dalej służyć, bez obaw o zniszczenie towaru w naczepie lub przemoknięcie dachu na altanie. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego możesz mieć pewność, że nie pozostawimy Cię bez pomocy. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że klejenie lub wymiana plandeki w naczepie nie sprawi nam problemu, a Ty zyskasz pewność, że Twoja plandeka jest gotowa do ponownego użytku.Klejenie i łatanie plandek – jak działamy?

W PLAN-DEP spotkasz grono fachowców, dla których naprawa plandek to coś, na czym znają się bardzo dobrze. Od lat zajmujemy się zarówno produkcją plandek, jak i ich wymianą oraz naprawą, dlatego na co dzień korzystamy ze swojego doświadczenia w tej branży. Najpierw ocenimy, z jakim rodzajem zniszczenia lub przetarcia mamy do czynienia, by następnie dobrać jak najlepszą metodę działania. Jeśli jest taka potrzeba, na miejscu wykonujemy klejenie plandek TIR oraz innego rodzaju pokryć, jak plandeki namiotowe czy na dachy.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń i sprawdzonego systemu klejenia plandek, dlatego naszą pracę wykonujemy solidnie i z dużą dokładnością. Zależy nam na tym, by naprawa plandek samochodowych przebiegła szybko, a przy tym przyniosła zadowalające efekty. Jeśli podczas pracy zauważymy, że jakieś miejsce jest szczególnie narażone na przetarcia lub zniszczenia, wzmacniamy je dodatkowo kilkoma warstwami materiału, tak, by zwiększyć jego odporność na ewentualne uszkodzenia.

Zapraszamy do kontaktu!Naprawa plandek samochodowych? Tylko w PLAN-DEP!Jeśli potrzebujesz szybkiej i fachowej naprawy, ponieważ rozdarta plandeka uniemożliwia lub znacznie utrudnia Ci pracę, zgłoś się do nas. Klejenie plandek samochodowych to jedna z usług, jaką możemy dla Ciebie wykonać.

Oprócz tego oferujemy też inne usługi, jak produkcja oraz wymiana plandeki w naczepie. Jej cena uzależniona jest od rodzaju plandeki, jej rozmiaru oraz sposobu zamknięcia. Wszystkie szczegóły dotyczące rodzaju prac oraz wytycznych dotyczących zlecenia ustalamy na bieżąco podczas rozmowy z Klientem. Możesz wybrać dowolny kolor oraz grubość plandeki. Oferujemy także możliwość nadrukowania wysokiej jakości grafiki, która wyróżni Twoją plandekę na tle innych.

Zobacz, jak wiele możliwości czeka na Ciebie w PLAN-DEP! Produkcja, wymiana czy naprawa lub łatanie plandek – czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź ofertę!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square