Plandeki do naczep

Plandep » Plandeki do naczep


Plandeki do naczep to część asortymentu, który znajdziesz w ofercie PLAN-DEP. To wysokiej jakości materiały plandekowe od sprawdzonych europejskich dostawców. Trwałe, wytrzymałe produkty odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych będą dobrym zabezpieczeniem na naczepy, w których przewożone są różne artykuły. 

Produkcja i sprzedaż plandek do naczep to odpowiedzialne zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego doświadczenia. PLAN-DEP to firma działająca na rynku od 1995 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy setki rozmaitych zleceń, nabierając potrzebnego doświadczenia. Dzięki temu produkcja plandek to nasza specjalność. Z nami zaplanujesz, jak ma wyglądać Twoja nowa plandeka do naczepy. Może być to:

plandeka na dach naczepy, 
czterostronna plandeka od naczepy,
plandeka do naczep wyposażonych w ścianę przednią lub tylne drzwi,
plandeka do naczep z regulowaną wysokością,
plandeka od naczepy z dachem przesuwnym,
plandeka do naczep burtowych.
Zapraszamy do kontaktu!

Plandeki do naczep zgodne z Twoimi wymaganiamiDopasujemy projekt do wymiarów i rodzaju Twojej naczepy. Nasze plandeki do naczep mają różne systemy naciągu oraz grubość materiału. Oferujemy plandeki na rury, na gumę lub te naciągane pasami. Grubość plandeki wynosi od 550 do 900 gramów na m². Możesz również dowolnie wybrać kolor i nadruk, jaki ma się znaleźć na Twojej nowej plandece do naczepy.

Realizujemy też specjalne zlecenia, zgodnie z wytycznymi klienta. Możesz zamówić u nas plandeki antywłamaniowe, które są wzmocnione stalową siatką wtopioną w materiał oraz wyposażone w sygnał alarmowy włączający się w przypadku przecięcia plandeki. Wykonujemy również plandeki pod zamknięcia celne, które spełniają wszystkie wymagania opisane w przepisach. 

Wszystkie szczegóły ustalamy na bieżąco z klientem - skontaktuj się z naszymi przedstawicielami w celu doprecyzowania, jak ma wyglądać Twoja plandeka do naczepy. Dzięki temu możliwe będzie określenie budżetu i czasu potrzebnego na realizację zlecenia. PLAN-DEP to sprawdzony producent plandek do naczep - zaufało nam już setki zadowolonych klientów!
Sprawdź ofertę!

Zobacz również:

© plandep.pl 2020
w internecie wzmacnia nas 84.pl

PLAN-DEP

Turzyn 195C
07-221 Brańszczyk
Polska

Wyznacz trasę dojazdu do PLANDEP
phonephone-square